A tegnapi Európa Nap nagyon jól sikerült iskolánkban.
A színes programok mind a nap témájához kapcsolódtak: Csitei Tímea, a Veszprémi Europe Direct Iroda előadója tartott előadást főként 11. osztályos tanulóink részére, emellett kvízkitöltés, karaoke és 2026 méteres futás is szerepelt a programok között.
Mindenki jól érezte magát, és szuper napot zártunk!











