Február 1-jén az iskola kézilabdás lányai Ajkán, a 'B' kategóriás diákolimpia megyei döntőjén vettek részt. A verseny visszavágóját egy hét múlva rendezik.
Hajrá DLSB!


Kézis lányok a megyei diákolimpia döntőjén
2024. február 5.
08:16
Még több tartalom