Osztályok | Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

Osztályok

9.knyA
Osztályfőnök: Vándor Orsolya
1. Andó Ádám
2. Babicz Mihály
3. Bagyarik Benedek
4. Bors Csenge
5. Budai Hanna
6. Czintos Katalin
7. Elek Bálint
8. Ferencz Zoé
9. Fóris Joel
10. Fülöp István Kornél
11. Hámori András
12. Holéczy Péter
13. Kádár Anna
14. Kajdi Frida
15. Kárpáti Zsófia
16. Korpádi Márk
17. Kovács Bíborka Anna
18. Kovács Szimonetta Réka
19. Máhl Dóra
20. Molnár Márton
21. Muzsik Botond
22. Orbán Zselyke
23. Pál Benedek
24. Podhorányi Marcell
25. Porga Barbara
26. Porkoláb Anna
27. Reiter Réka
28. Simon Barna
29. Sréter Csaba Árpád
30. Steigervald Flóra
31. Süle Dalma
32. Szalai Regő
33. Tóth Anna Sára
34. Vers Léna
35. Vizl Nóra
9knya
9knya
9.knyB
Osztályfőnök: Di Croce Gyöngyi
1. Agárdi Attila
2. Biró Vivien
3. Bocsi Jázmin Hanna
4. Bora Lili Katalin
5. Bressel Ábel
6. Czompó Réka
7. Dervalits Dorottya
8. Göde Petra
9. Gyüre Máté
10. Heppell Krisztián John
11. Huber Tamás Sándor
12. Juhász Dorka
13. Kepli Kornélia
14. Kertics Anna
15. Kis Vivien Lilla
16. Kolcsár Csenge
17. Kovács Barnabás
18. Kovács Laura Terézia
19. Licker Fanni
20. Marton Ildikó
21. Matos Manó Benjamin
22. Meiczinger Violetta Bella
23. Nagy Liza Gréta
24. Nagy Milán
25. Rácz Mihály
26. Steidl Liza
27. Steierlein Márk
28. Szabó Balázs Ágoston
29. Szabó Eszter
30. Szabó Laura Anna
31. Szabó Noah Mark
32. Szalai Zalán
33. Takács Adél Gyöngyi
34. Tomisa Sára
35. Varga András
36. Varga Zalán Béla
9knyb
9knyb
9.A
Osztályfőnök: Gyimesi Alexandra
1. Biró Dominika
2. Bogsán Gergely
3. Csima Ábel
4. Élő Daniella
5. Erdős Blanka
6. Fider Júlia
7. Forgács Gellért
8. Gémes Szelina
9. Gózon Örs
10. Grasics Noel
11. Gyurkó Zsófia
12. Horváth Jázmin Ágnes
13. Kapusi Petra
14. Kardos Zsombor
15. Kerekes Zsombor László
16. Kormány Csongor
17. Kovács Anita
18. Kovács Georgina
19. Markó Panna Zsuzsanna
20. Mohos Anna Zsófia
21. Nagy Barnabás
22. Nemes-Tóth Janka
23. Novográdecz Ábel
24. Péntek Krisztián Márk
25. Pichner Gergő
26. Rédling Tamás
27. Schmera Barbara
28. Schőnig Virág
29. Sövényházi Lilla
30. Szakály Bálint Kristóf
31. Szekeres Csenge Blanka
32. Tötős Boglárka
33. Varga Noémi
34. Zanathy Pálma
35. Zöld Olívia
9.a
9.a
9.B
osztályfőnök: Popovics Éva
1. Baján Alexandra
2. Balogh Zsombor
3. Biró Csongor
4. Bódiss Alexa
5. Borbély Brigitta Laura
6. Brassai Nóra
7. Burján Bánk Barnabás
8. Csempesz Lara
9. Csontos Tamás Szabolcs
10. Dér Júlia
11. Di Croce David Mattia
12. Falaki Olívia
13. Gárdonyi Ajsa
14. Hanti Panna Alexandra
15. Horváth Dorina
16. Izsák Róbert
17. Jakab Gábor Bendegúz
18. Karancsi Szonja
19. Kárász Nimród
20. Keserű Zalán Bese
21. Mudra Gréta
22. Néber Donát
23. Nyerges Veronika Anna
24. Orbán Brigitta
25. Pék Csenge
26. Péli Dorottya
27. Rajki Máté Benedek
28. Szabó Flóra Gréta
29. Szabó Vivien
30. Szabóki Szonja Fruzsina
31. Tóth Enikő
32. Varga Julianna
33. Várhalmi Kitti Katalin
34. Vas Anilla
35. Vincze Lili
36. Zeke Panna
9.b
9.b
10.A
Osztályfőnök: Kormány Emese
1. Ale Izabella
2. Androsovits Elina
3. Biros Boróka Dóra
4. Bisztrán Anna
5. Bujtor Dániel
6. Csizmadia Gergő Péter
7. Erős Márton
8. Flink Dániel
9. Gettinger Evelin
10. Gőcze Máté Farkas
11. Iker Sámuel
12. Kasza Zsombor
13. Katona Attila Kristóf
14. Kepli Emese
15. Komáromy Liza
16. Kovács Áron András
17. Kovács Máté
18. Kovács Mátyás
19. Kováts Laura
20. Körmendi Dorka
21. Minyó Ádám
22. Nagy Dávid Máté
23. Nagy Gvendolin Rózsa
24. Nagy Lázár
25. Pálinkás Boglárka
26. Pataki Károly
27. Petrik Panna
28. Rádi Nimród Ágoston
29. Schmidt Ágnes
30. Stark Bereniké
31. Szabó Janka
32. Szatmári Eszter
33. Szijarto Jean László
34. Szita Panna Sára
35. Takács Dominika
36. Ternyák Ildikó
37. Tuboly Csilla Laura
10a
10a
10.B
Osztályfőnök: Tulipánné Takács Zita
1. Abuczki Máté
2. Ádám Fruzsina
3. Badics Mila Magyar
4. Balogh Boglár Aliz
5. Balogh Lili
6. Balogh Zorka
7. Bencze Tatjána
8. Beődi Boglárka
9. Berlik Zsombor
10. Bernátzki Dóra
11. Blaskó Adrienn
12. Bressel Botond
13. Bujtás Marcell
14. Dóra Gergely
15. Erdélyi Nóra
16. Gózon Bendegúz
17. Gyarmati Dóra Katalin
18. Harmath Kitti
19. Horváth Borbála Kinga
20. Kárász Eszter
21. Nagy Boróka
22. Nagy Csenge Panna
23. Palotás Ákos
24. Petkovics Bence Mózes
25. Pinczés Dorka
26. Solcz Balázs
27. Szabó Dorina
28. Szabó Nimród Máté
29. Szücs Barnabás Hunor
30. Tarsoly Kincső
31. Tóth-Takács Lili
32. Veres-Bocskay Levente
33. Vizl Máté
34. Zsendovics Lilla
10b
10b
11.A
Osztályfőnök: Ferenczy-Szabó Kalliopé
1. Antal Lili
2. Bakos Béla Gergő
3. Balla Panna Borbála
4. Bauer Viktória Lili
5. Fegyveres Mátyás
6. Fröhlich Boldizsár
7. Fülöp Levente
8. Halmos Ábel
9. Jambrik Balázs
10. Kádár Dóra
11. Kalupka Regina
12. Kátai Adrienn
13. Kovács Noel
14. Kurdi Panna Emese
15. Legát Mihály Rudolf
16. Németh Máté Zoltán
17. Ormós Barnabás
18. Pap Zalán Kristóf
19. Pásztor Janka
20. Pletka Natália Anna
21. Poharánszki Anna
22. Raffai Mercédesz Jázmin
23. Rátkai Sára
24. Sárossy Júlia
25. Sárossy Tibor
26. Schauer Christian (vendégtanuló)
27. Sipos Máté
28. Speulta Zsófia
29. Süle Anna
30. Szabó Flóra Regina
31. Szabó Patrik
32. Varga Ágnes
33. Varga Bence
34. Vaszily Ákos
35. Wilde Ágnes Kata
11a
11a
11.B
Osztályfőnök: Tarnóczy Áron
1. Antal Viktória
2. Biró Levente
3. Dombi Anna Nóra
4. Farkas Domonkos Koppány
5. Fenyő Laura
6. Ferenczi Kíra
7. Ficsor Zsófia
8. Ficsúr Barnabás
9. Gémes Regina
10. Gyurica Bence László
11. Hitter Melinda
12. Kelemen Anna Flóra
13. Kovács Adrienn
14. Kováts Lilla
15. Köves Réka
16. Kreutz Kitti
17. Krisztin Botond
18. Makki Flóra Etelka
19. Markotán Anna (tan.jogv.szün.)
20. Marosfalvi Nóra Melinda
21. Meiczinger Minna Lúcia
22. Millei Viktória
23. Piller Luca
24. Pócza Sára
25. Salamon Panna
26. Simon Anna Zsuzsanna
27. Simon Dávid
28. Simonyi Diána Gréta
29. Szabó Sára
30. Szakács Levente
31. Szűcs Villő Abigél
32. Tacey Tamara Léna
33. Taki Alia Mariem
34. Tóth-Almási Borbála
35. Ulapcsik Teodóra
11b
11b
12.A
Osztályfőnök: Pálné Gáspár Emília
1. Abod Domonkos
2. Abonyi János
3. Andó Karina
4. Balassa Melinda Réka
5. Boros Petra
6. Bódis Júlia
7. Deák Attila Manó
8. Dömölki Luca
9. Fekete Álmos
10. Gönczi Csanád
11. Horváth Dominik
12. Hosszu Alexandra
13. Járosi Sára Vanda
14. Jósa Elemér
15. Juhász Erik
16. Kácsor Judit
17. Kiss Barnabás
18. Kocsor Bori
19. Lehotai Alexa Kata
20. Magyar Edina
21. Marton Eszter
22. Molnár Csenge Izabella
23. Nagy Bernadett
24. Orbán Lili
25. Orosz Viktória
26. Pákai Péter Bence
27. Pomper Alexandra
28. Puskás Anna Blanka
29. Sárossy Zsombor
30. Sényi Barnabás
31. Torda Bíborka
32. Tóth Ildikó
33. Varga Verita
34. Vecsey-Körmendi Laura
12a
12a
12.B
Osztályfőnök: Deák-Juhász Ágnes
1. Agócs Lea Flóra
2. Bencze Tamás
3. Bérces Bíbor
4. Bereczky Fanni
5. Berényi Anna Dóra
6. Bőhm Kitti
7. Csizmazia Marcell Máté
8. Elek Márton
9. Fekete Kinga
10. Gáspár Anna
11. Hideg Doren
12. Iván Dóra
13. Jefcsák Máté
14. Kamondi Rebeka Mária
15. Knolmayer Cathrin Laura
16. Kovács Hanga
17. Mesics Jeromos
18. Mondik Lilien
19. Penics Anna
20. Rózsa Kíra Csenge
21. Sánta Szabolcs
22. Selmeczki Petra
23. Soós Lili Julianna
24. Szabó Iván Benedek
25. Szabó Virág
26. Szedlák Áron János
27. Szünstein Rebeka
28. Takács Bálint
29. Téglás Kata Sára
30. Turcsi Rebeka
31. Varga Nóra
32. Vas Vivien Amina
33. Vigh Frodó Gergely
12b
12b

Események

2021 november
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30






30 éves jubileum 30 éve embléma

Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

8220 Balatonalmádi,
Rákóczi Ferenc u. 39
info@kettannyelvu.hu
+36 88 594-340

Kedves Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-ával támogassák intézményünk alapítványait!

DLSB ALAPÍTVÁNY A BALATONALMÁDI KÉTTANNYELVŰ GIMNÁZIUMÉRT

adószám: 19266057-1-19

A BALATONALMÁDI MAGYAR-ANGOL GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM SPORTJÁÉRT

adószám: 18937655-1-19

Köszönjük támogatásukat!
EFOP 1.2.9-17-2017-00118