Érettségi 2020 – Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium, Balatonalmádi | Magyar - Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

Főoldal Hírek Érettségi 2020 – Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium, Balatonalmádi

Érettségi 2020 – Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium, Balatonalmádi

Június közepén véget értek intézményünkben a rendkívüli helyzetben megszervezett érettségi vizsgák. Az írásbelikre május folyamán, a szóbeli vizsgákra június 11-12-én került sor.

A 12A 31 tanulója kiemelkedően teljesített az érettségi vizsgák alatt, angol nyelvből mindannyian sikeres C1 szintű komplex nyelvvizsgával zárták tanulmányaikat. 7 tanuló vehetett át kitűnő, további 8 diák jeles rendű bizonyítványt. Tantárgyi dicséretben (tantárgyanként) 23 tanuló részesült.

A 12B osztályból 25 fő vágott neki a megmérettetésnek, angol nyelvből mindannyian sikeres C1 szintű komplex nyelvvizsgával zárták tanulmányaikat. Kitűnő érettségi bizonyítványt és általános tantárgyi dícséretet vihetett haza 5 diák, jeles érettségit 4 fő. Tantárgyi dicséretben részesült 11 fő.

Büszkék vagyunk mindkét vizsgabizottságban eredményesen szereplő tanulóinkra!

A bizonyítványok átadására a szóbeli érettségi napján ünnepélyes keretek között került sor az iskola aulájában, amelyben egyúttal zártuk a középiskolai tanulmányokat is. A középiskolai bizonyítványok és érettségi bizonyítványok mellett az online ballagás során már említett tanulmányi eredményekért, közösségi és sportszervező munkáért kiadott okleveleket, jutalomkönyveket és a ballagási tarisznyát is megkapták diákjaink.

A tantestület egyedi elismerését, a legkülönbnek járó Patrik-díjat Medve Ádám 12A osztályos diák, a kiváló véradóknak járó plaketteket Győri Sára Etelka (12A), Nagy Noel Nimród (12A), Szücs Levente (12A) és Tuba Csilla (12B) vehette át.

 

Az esemény végén diákjaink szaktanáraiknak virággal, osztályfőnökeinknek személyes emlék-ajándékkal fejezték ki köszönetüket az elmúlt 5 év folyamán tanúsított lelkiismeretes oktatási-pedagógiai munkáért.

bizi9.jpg
bizi9.jpg
bizi14.jpg
bizi14.jpg
bizi13.jpg
bizi13.jpg
bizi6.jpg
bizi6.jpg
bizi15.jpg
bizi15.jpg
30 éves jubileum 30 éve embléma

Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium

8220 Balatonalmádi,
Rákóczi Ferenc u. 39
info@kettannyelvu.hu
+36 88 594-340

Kedves Szülők!

Kérjük, adójuk 1 %-ával támogassák intézményünk alapítványait!

DLSB ALAPÍTVÁNY A BALATONALMÁDI KÉTTANNYELVŰ GIMNÁZIUMÉRT

adószám: 19266057-1-19

A BALATONALMÁDI MAGYAR-ANGOL GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM SPORTJÁÉRT

adószám: 18937655-1-19

Köszönjük támogatásukat!
EFOP 1.2.9-17-2017-00118